Miniatura 2 – wyniki konkursu, lista nr 11

Uprzejmie informujemy, że do grona laureatów konkursu Miniatura 2 organizowanego przez Narodowe Centrum Nauki dołączyła p. dr Urszula Kosielińska-Grabowska z Instytutu Politologii

Projekt został zakwalifikowany do finansowania z listy nr 11

tytuł projektu: Międzynarodowa krytyka realizmu prawnego Alfa Rossa w świetle źródeł

przyznane środki: 17 820 złotych

Kilka zdań o projekcie dr Urszuli Kosielińskiej-Grabowskiej „Celem kwerendy jest zebranie materiałów źródłowych dotyczących teorii prawa Alfa Rossa, jednego z najznamienitszych przedstawicieli skandynawskiego realizmu prawnego. Kwerenda odbywać się będzie na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Kopenhadze na zaproszenie dziekana Wydziału Prawa –Prof. Henrika Palmera Olsena oraz w Królewskiej Bibliotece (Det Kongelige Bibliotek) w Kopenhadze.”