Nabór wniosków o finansowanie badań naukowych pracowników i doktorantów UP w ramach funduszu badawczego dyscyplin i funduszu doktorskiego w 2020 r.

Biuro Nauki uprzejmie przypomina, że na podstawie „Regulaminu przyznawania, wydatkowania i rozliczania środków finansowych z funduszu badawczego dyscyplin oraz funduszu doktorskiego”  wprowadzonego zarządzeniem Rektora UP nr R/Z.0201-29/2020 z dnia 14 kwietnia 2020 r.  do 15 maja 2020 r. trwa nabór wniosków o finansowanie:

– projektów badawczych Uczelni, realizowanych przez pracowników Uczelni – PBU

– projektów badawczych doktorantów, realizowanych przez uczestników studiów doktoranckich, którzy rozpoczęli kształcenie przed rokiem akademickim 2019/2020 – PBD

– projektów badawczych Szkoły Doktorskiej – PBSD.

Ponadto, zgodnie z rozdz. III Regulaminu, niektóre przedsięwzięcia naukowe realizowane przez pracowników Uczelni, takie jak publikacje naukowe, organizacja konferencji,  mogą być finansowane poza w/w projektami, na podstawie „Wniosku  o finansowanie przedsięwzięcia naukowego – PN”, który składa się w trybie ciągłym.

Nabór wyżej wymienionych wniosków, przyznawanie środków finansowych, a także realizacja i raportowanie projektów odbywa się za pomocą aplikacji ” Działalność Naukowa” dostępnej w Intranecie pod adresem: https://intranet.up.krakow.pl/WEBCONBPS/db/1/app/43

Szczegóły: regulamin, instrukcja

Dodatkowych informacji udzielają: